PHYTO LED luminaire 186W
Product code: INDUSTRY.3-215-148/148 (PHYTO)
| Power |
186W |
|
|
340 | |
|
Ingress protection |
IP65 |
| Power |
200W |
|
|
320 | |
|
Ingress protection |
IP65 |
| Power | 200W |
| Voltage / Frequency | 176-264V/ 50Hz |
| Dimensions, LхWхH | 950x106x128 mm |
| Power factor | >0.95 |
| Photosynthetic Photon Flux of PAR | 320 μmol/s |
| Light distribution diagram | 135º (D), 65º (G,) 35º (K) |
| Ingress protection | IP65 |
| Operating temperatures | -45°С to +50°С |
| Luminaire lifecycle | >50,000 hrs |
| Electrical Safety Classification | I |
| Wire section | 3х0,75 mm² |
| Weight | 5,8kg |
| Power |
186W |
|
|
340 | |
|
Ingress protection |
IP65 |
| Power |
150W |
|
|
240 | |
|
Ingress protection |
IP65 |
| Power |
235W |
|
|
430 | |
|
Ingress protection |
IP65 |
| Power |
140W |
|
|
260 | |
|
Ingress protection |
IP65 |
Please fill in the form. We will filter products for you and give a detailed description.