PHYTO LED luminaire 45W
Product code: PlantaLux-45 INTER/UPPER
| Power |
45W |
|
|
89 | |
|
Ingress protection |
IP65 |
| Power |
150W |
|
|
240 | |
|
Ingress protection |
IP65 |
| Power | 150W |
| Voltage / Frequency | 176-264V/ 50Hz |
| Dimensions, LхWхH | 690x106x128 mm |
| Power factor | >0.95 |
| Photosynthetic Photon Flux of PAR | 240 μmol/s |
| Light distribution diagram | 135º (D), 65º (G,) 35º (K) |
| Ingress protection | IP65 |
| Operating temperatures | -45°С to +50°С |
| Luminaire lifecycle | >50,000 hrs |
| Electrical Safety Classification | I |
| Wire section | 3х0,75 mm² |
| Weight | 4,2kg |
| Power |
45W |
|
|
89 | |
|
Ingress protection |
IP65 |
| Power |
280W |
|
|
520 | |
|
Ingress protection |
IP65 |
| Power |
235W |
|
|
430 | |
|
Ingress protection |
IP65 |
| Power |
35W |
|
|
66 | |
|
Ingress protection |
IP65 |
Please fill in the form. We will filter products for you and give a detailed description.