Parks LED lighting 28W LedPark 02-028)
Product code: LedPark 02-028
|
Power |
28W |
| Ingress protection | 65 |
|
Power |
55W |
| Ingress protection | 65 |
| Power | 55 W |
| Voltage / Frequency | 176-276V/ 50Hz |
| Dimensions, LхWхH | 600х600х690 mm |
| Power factor | >0,92 |
| CRI, Ra | 70 |
| Ingress protection | 65 |
| Operating temperatures | -40°С to +40°С |
| Luminaire lifecycle | 50,000 hrs |
| Electrical Safety Classification | I |
| Wire section | 3х0.75mm² |
| Weight | 6.3kg |
| Individual package | 760x640x640 mm |
|
Power |
28W |
| Ingress protection | 65 |
|
Power |
55W |
| Ingress protection | 54 |
|
Power |
55W |
| Ingress protection | 65 |
|
Power |
75W |
| Ingress protection | 65 |
Please fill in the form. We will filter products for you and give a detailed description.